První jarní turnaj – Start Boccia Cup 2022 v Plzni

O posledním březnovém víkendu se konaly první letošní závody v boccie – Start Boccia Cup 2022. Turnaj se pořádal pro hráče boccie zařazené do kategorii BC1, BC2 a BC3. Kategorie BC1 a BC2 byly dále rozdělené na skupiny Start a Top. Turnaje se účastnila výprava „boccistů“ našeho klubu, která se vydala na turnaj Start Boccia Cup

Od nového roku v nových dresech

Od nového roku naši sportovci SC budou vyjíždět na sportovní turnaje v nových sportovních dresech. Touto cestou bychom chtěli poděkovat firmě  Burik s.r.o. za návrhy a realizaci vybraného dresu. Vítězný návrh je na fotkách.

Národní turnaj boccii SH, Nymburk

Poslední listopadový víkend se konal národní turnaj boccii ve sportovní hale v Nymburce. Turnaje se zúčastnil Gerhard Meissner (BC3) a Petr Kuhn (BC2). Kluci se ve svých kategoriích umístily na 3. a 4. místě. Tento turnaj v Boccie byl pro náš klub poslední v tomto roce.

Start Boccia Cup Plzeň 2021

Ve dnech 20. a 21. listopadu 2021 se konal Start Boccia Cup v Plzni. Na tomto turnaji nás jel reprezentoval Gerhard Meissner se svým asistentem, kteří se se svým výkonem umístili na prvním místě a odvezli si krásný pohár i medaili.

Těžké začátky začátečníků …

3. října 2020 jsme Prahu nedobyli, ale naše mise nebyla zbytečná. Gery se potřebuje rozkoukat a sbírat zkušenosti, které lze získat pouze soutěžním procesem. A turnaj START BOCCIA CUP, který v Praze výtečně zorganizovala Česká federace boccii, byl pro naši novou BéCétrojku to pravé na rozjezd kariéry. Fotogalerie